
- В наявності
- Код: 00140676
Ранер ARDESTO Happy Holidays 40х140см, 90% поліестер, 10% бавовна, білий гостролист
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: ранер.
Розмір: 40х140 см.
Дизайн: білий гостролист.
Склад: 90% поліестер, 10% бавовна.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машині при 30 °C на делікатному режимі;
- машинне сушіння при низькій температурі;
- не відбілювати;
- хімічне чищення будь-яким розчинником, крім трихлоретилену;
- прасувати при температурі до 110 °C.
| Склад матеріалу | |
|---|---|
| Бавовна | 10 % |
| Вовна | 10 % |
| Поліестер | 90 % |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 140 см |
| Ширина доріжки | 40 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Машинне прання | Так |
| Оздоблення та прикраси | Фотодрук |
| Основа | Без основи |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Новий рік |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Розміри скатертини | |
| Ширина скатертини | 40 см |
- Ціна: 199 ₴
