
- В наявності
- Код: 00140673
Ранер ARDESTO Christmas Gingerbread 33х137см, 100% поліестер, червоний
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: ранер.
Розмір: 33х137 см.
Дизайн: Імбирне печиво.
Склад: 100% поліестер.
Країна виробництва: Китай.
Рекомендації по догляду:
- прати в пральній машині при 30 °C на делікатному режимі;
- машинне сушіння при низькій температурі;
- не відбілювати;
- хімічне чищення заборонене;
- прасувати при температурі до 110 °C.
| Розміри доріжки | |
|---|---|
| Довжина доріжки | 137 см |
| Ширина доріжки | 33 см |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліестер |
| Машинне прання | Так |
| Оздоблення та прикраси | Фотодрук |
| Основа | Без основи |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Різдво |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Розміри скатертини | |
| Ширина скатертини | 33 см |
- Ціна: 299 ₴
