
- В наявності
- Код: 00140573
Подушка ортопедична ARDESTO Sleepwell Warm&Cold 60х40х12см, прямокутна, піна меморі, білий
1 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тип: подушка ортопедична.
Серія: Sleepwell.
Розмір: 60х40х12 см.
Форма: прямокутна.
Наповнювач: перфорована піна з ефектом пам'яті.
Чохол: одна сторона - 35% нейлон, 65% поліестер, друга сторона - 100% поліестер.
Внутрішній чохол: 100% поліестер.
Застібка: блискавка.
Колір: білий.
* Піна з ефектом пам'яті точно адаптується до положення тіла, зменшує тиск і покращує сон.
* Чохол Warm&Cold складається з двох сторін: одна виготовлена з інноваційної гладенької тканини, що сприяє відчуттю прохолоди під час жаркого сезону, інша - з м'якого велюру комфортна в холодні ночі.
* Подушка класичної форми з перфорацією, завдяки якій відбувається вентиляція повітря. Зайве тепло і волога не затримуються, а природно випаровуються – подушка «дихає».
Рекомендації по догляду за чохлом:
- ручне прання;
- не відбілювати;
- не прасувати.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 12 см |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Призначення | Для сну |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка наволочки | блискавка |
| Наволочка | 1 |
- Ціна: 1 499 ₴
