
- В наявності
- Код: 00140570
Подушка ортопедична ARDESTO Sleepwell Travel 31х28х10см, для шиї, піна меморі, сірий
429 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: подушка ортопедична для шиї.
Серія: Sleepwell.
Розмір: 31х28х10 см.
Форма: бумеранг.
Наповнювач: піна з ефектом пам'яті.
Чохол: 100% поліестер.
Застібка: блискавка.
Колір: сірий.
* Ідеальна підтримка шиї під час тривалого сидіння в подорожах.
* Знімний чохол з м'якого велюру, приємного на дотик.
Рекомендації по догляду за чохлом:
- ручне прання;
- не відбілювати;
- не прасувати.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 31 см |
| Ширина подушки | 31 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наволочка | Немає |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Призначення | Для сидіння |
| Тип | Для сну |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка наволочки | блискавка |
- Ціна: 429 ₴
