
- В наявності
- Код: 00140305
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Smart, 90х1200мм, таймер-регулятор, сталь, чорний муар
3 729 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару
Тип - електрична
Вид - драбинка
Кількість секцій - 4
Матеріал - фарбована сталь
Колір - чорний муар
Розташування шнура - праворуч
Потужність, 88 Вт
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - регулятор/таймер
Максимальна робоча температура, 55°C
Розмір -
Ширина, 90 мм
Висота, 1200 мм
Глибина, 69 мм
Міжосьова відстань, 60 мм
Габарити (ВхШхГ),120х9х6,9 см
Вага, 4,50 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 4.5 г |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Кількість гачків | 4 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Планка з гачками |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість рушників | 4 |
| Тип кріплення | стаціонарна |
- Ціна: 3 729 ₴
