
- В наявності
- Код: 00140302
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Eco, 160х1000мм, кнопка, сталь, білий
2 379 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару
Тип - електрична
Вид - драбинка
Кількість секцій - 2
Матеріал - фарбована сталь
Колір - білий
Розташування шнура - праворуч
Потужність, 76 Вт
Ступінь захисту - IP44
Тип кріплення - стаціонарна
Регулювання температури - без регулятора, кнопка
Максимальна робоча температура, °C
55
Розмір
Ширина, мм - 160
Висота, мм - 1000
Глибина, мм - 72
Міжосьова відстань, мм - 130
Габарити (ВхШхГ), см - 100х16х7,2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 2 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Планка з гачками |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | Білий |
| Тип кріплення | стаціонарна |
- Ціна: 2 379 ₴
