
- В наявності
- Код: 00140300
Рушникосушка ARDESTO електрична EKO, 480x600мм, кнопка, сталь, ліве підключення, білий
2 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - електричний
Розмір 600х480х72 мм
Матеріал - фарбована сталь
Колір - білий
Кількість секцій - 6
Спосіб управління - механічний ( кнопка )
Потужність - 108 Вт
Розташування кабелю - ліве підключення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип тримача | Планка з гачками |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | Білий |
- Ціна: 2 499 ₴
