
- В наявності
- Код: 00140296
Рушникосушка ARDESTO електрична Classik-TR K, 770x430х80мм, таймер-регулятор, сталь, чорний матовий
4 249 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична рушникосушарка Ardesto Classik 770x430 TR K.
Працює за технологією сухого ТЕНу. Обладнана вбудованим таймер-регулятором і конектором для підключення до живлення з будь-якого боку. Оснащена комплектом для прихованого підключення.
Модель має 8 ребер з круглої труби.
Матеріал – сталь з антикорозійною обробкою. Покриття: чорний мат.
Температурні режими таймер-регулятора: 40°С, 45°С, 50°С. Час роботи: 3, 6 годин або постійний нагрів. Потужність 80 Вт.
Гарантія – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Кількість гачків | 8 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип тримача | Поперечина |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 4 249 ₴
