
- В наявності
- Код: 00140133
Набір чашок з ручками ARDESTO Good Morning , 420мл, 2шт, боросилікатне скло, прозорий
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: боросилікатне скло
Об'єм: 420 мл
Верхній діаметр: 7.8 см
Висота: 7.7 см
Колір: прозорий
Термостійкість: -20...+150°C
Кількість в упаковці: 2 шт
Використання в посудомийній машині: так Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту Країна виробництва: Китай
Об'єм: 420 мл
Верхній діаметр: 7.8 см
Висота: 7.7 см
Колір: прозорий
Термостійкість: -20...+150°C
Кількість в упаковці: 2 шт
Використання в посудомийній машині: так Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 7.7 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 7.8 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Об`єм | 420 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Класична |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 7.8 мм |
- Ціна: 269 ₴
