
- В наявності
- Код: 00140126
Набір чашок з подвійними стінками ARDESTO, 320мл, 2шт, боросилікатне скло, прозорий
399 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: боросилікатне скло.
Чашка об'єм: 320мл.
Верхній діаметр: 8.8cм.
Висота: 11.5см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20...+150°C.
Кількість в упаковці: 2 шт.
Використання в посудомийній машині: так, до 50 циклів миття.
Використання в мікрохвильовій печі: так, при температурі до 100 °С.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 11.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 8.8 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Об`єм | 320 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Термо |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 8.8 мм |
- Ціна: 399 ₴
