
- В наявності
- Код: 00140111
Набір чашок ARDESTO Shine mix, 260мл, 4шт, боросилікатне скло, прозорий, золотистий, сірий, перламутровий
615 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: боросилікатне скло.
Об'єм: 260 мл.
Верхній діаметр: 7,2 см.
Висота: 9,3 см.
Колір: прозорий, золотистий, сірий, перламутровий.
Термостійкість: -20...+150 °C.
Кількість в упаковці: 4 шт.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництвая: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Висота | 9.3 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 7.2 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Об`єм | 260 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Термо |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 7.2 мм |
- Ціна: 615 ₴
