
- В наявності
- Код: 00140093
Хлібниця ARDESTO Midori 33х18х12см, метал, бамбук, чорний
699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: метал, бамбук.
Розмір: 33х18х12.9 см.
Колір: чорний.
Упаковка: кольорова коробка. Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Висота | 12.9 см |
| Глибина | 12.9 см |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 699 ₴
