
- В наявності
- Код: 00140090
Хлібниця ARDESTO Fresh, 29х14х12.5см, пластик, білий
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик.
Розмір: 14х29х 2,5 см.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12.5 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Довжина | 29 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 245 ₴
