
- В наявності
- Код: 00139863
Тарілка ARDESTO Dew 27см, скло, прозорий
259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: тарілка.
Матеріал: скло.
Максимальний діаметр: 27 см.
Висота: 1,8 см.
Колір: прозорий.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: ні.
Термін придатності: необмежений, не вимагає особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 1.8 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 27 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 259 ₴
