
- В наявності
- Код: 00139857
Сковорода з кришкою ARDESTO Gemini Gourmet Aosta, 26см, алюміній, чорний
989 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 26 см
ДІаметр дна: 20,4 см.
Висота стінок: 4.8 см
Товщина стінок: 2.2 мм
Товщина дна, мм: 2.3
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Ручка: бакеліт із Soft-touch покриттям
Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 4.8 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Товщина стінки | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 989 ₴
