
- В наявності
- Код: 00139842
Сковорода глибока з кришкою ARDESTO Gemini Gourmet, 24см, алюміній, чорний
1 029 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 24 см
Діаметр дна: 22.5 см
Висота стінок: 7 см
Товщина стінок: 2.3 мм
Товщина дна: 2.7 мм
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, мармурове
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH. Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.7 мм |
| Товщина стінки | 2.3 мм |
- Ціна: 1 029 ₴
