
- В наявності
- Код: 00139828
Сковорода глибока ARDESTO Gemini, 28см, алюміній, чорний
869 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 28 см
Діаметр дна: 24.2 см
Висота стінок: 5.7 см
Товщина стінок: 2.3 мм
Товщина дна: 2.4 мм
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, з насічкою для кращого антипригарного ефекту.
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5.7 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Товщина стінки | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 869 ₴
