
- В наявності
- Код: 00139827
Сковорода глибока ARDESTO Gemini, 26см, алюміній, чорний
899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 26 см
Діаметр дна: 18 см
Висота стінок: 6.8 см
Товщина стінок: 2.6 мм
Товщина дна: 4 мм
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, мармурове
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 6.8 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
- Ціна: 899 ₴
