
- В наявності
- Код: 00139823
Сковорода глибока ARDESTO Gemini Salerno, 28см, алюміній, чорний
999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал: штампований алюміній |
| Діаметр: 28 см |
| Діаметр дна: 23.5 см |
| Висота стінок: 5.7 см |
| Товщина стінок: 4.0 мм |
| Товщина дна: 4.0 мм |
| Колір: чорний |
| Антипригарне покриття: XYLAN PLUS, 2 шари, з насічкою для кращого антипригарного ефекту |
| Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH |
| Суміжність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. |
| Використання в посудомийній машині: ні |
| Країна виробник: Китай |
| Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5.7 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | XYLAN PLUS |
- Ціна: 999 ₴
