
- В наявності
- Код: 00139818
Сковорода глибока ARDESTO Gemini Gourmet Bolzano, 24см, алюміній, чорний
809 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній
Діаметр: 24 см
ДІаметр дна: 20,2 см.
Висота стінок: 6.5 см
Товщина дна, мм: 2,6
Товщина стінок: 2.5 мм
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Ручка: бакеліт із Soft-touch покриттям
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
Очищення в посудомийній машині: ні
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 2.6 мм |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
- Ціна: 809 ₴
