
- В наявності
- Код: 00139809
Сковорода глибока ARDESTO Black Mars, 24см, алюміній, чорний
999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: кований алюміній.
Діаметр: 24 см
Діаметр дна: 20,6 см
Висота стінок: 7 см
Товщина стінок: 3.7 мм
Товщина дна: 3.8 мм
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Megastone, 3 шари
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 7 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Товщина стінки | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Megastone |
- Ціна: 999 ₴
