
- В наявності
- Код: 00139756
Набір склянок низьких ARDESTO Black Mars Amber 480мл, 2шт, скло, золотистий
529 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: скло.
Об'єм: 480 мл.
Висота: 10 см.
Верхній діаметр: 7,2 см.
Нижній діаметр: 5 см.
Колір: золотистий.
Упаковка: кольорова коробка.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 10 мм |
| Декоративне оформлення | Позолота |
| Колір | Золотистий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 5 мм |
| Об`єм | 480 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 7.2 мм |
- Ціна: 529 ₴
