
- В наявності
- Код: 00139566
Кухонний диспенсер для харчової плівки та фольги ARDESTO Fresh, 33.6х9х5.5см, пластик, білий
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик.
Колір: прозорий.
Розмір: 9 х 33.6 х 5.5 см.
Використання в посудомийній машині: так.
Країна виробник: Туреччина.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 33.6 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Диспенсер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 115 ₴
