
- В наявності
- Код: 00139459
Колода для ножів ARDESTO Black Mars, 23см, дерево
1 039 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: дерево (акація). Браш філер (пластик). Розмір: 10.5*10.5*23см.
Упаковка: кольорова коробка. Використання в посудомийній машині: ні. Країна виробництва: Китай. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина леза | 23 см |
| Довжина ножа | 23 см |
| Загальна довжина ножа | 23 мм |
| Знімні леза | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Тип | Підставка для ножів |
| Тип підставки | Настільна |
| Чохол | Є |
| Склад набору | |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Підставка | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 1 039 ₴
