
- В наявності
- Код: 00139421
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Gemini 0.4л, боросилікатне скло, пластик, круглий, прозорий
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм: 400 мл.
Розмір: 13,8x13,8x6,7 см.
Форма: кругла.
Термостійкість: -20+400°C.
Упаковка: кольоровий вкладиш.
Використання в посудомийній машині: так.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 6.7 мм |
| Довжина | 13.8 мм |
| Діаметр | 13.8 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 0.4 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 13.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 149 ₴
