
- В наявності
- Код: 00139418
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Gemini 0.24л, боросилікатне скло, пластик, круглий, прозорий
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: боросилікатне скло.
Об'єм: 240 мл.
Розмір: 11,6x11,6x6 см.
Форма: кругла.
Термостійкість: -20+400°C.
Упаковка: кольоровий вкладиш.
Використання в посудомийній машині: так.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 11.6 мм |
| Діаметр | 11.6 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 11.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 240 |
- Ціна: 129 ₴
