
- В наявності
- Код: 00139417
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh, 20.5х14х9.5см, пластик, прозорий
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик. Розмір: 9,5х20,5х14 см. Використання в посудомийній машині: так. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту. Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання. Країна виробництва: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 125 ₴
