
- В наявності
- Код: 00139409
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh, 1.2л, пластик, ліловий
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик
Колір: ліловий
Об `єм: 1,2 л
Розмір: 95х185х120 мм
Використання в посудомийній машині: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.2 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 125 ₴
