
- В наявності
- Код: 00139406
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh 3.1л, пластик, прямокутна, сірий
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик.
Колір: сірий.
Об'єм: 3.1 л.
Розмір: 19x11x24,5 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: не рекомендовано.
Не підходить для заморожування продуктів.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 24.5 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3.1 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 11 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | не рекомендовано |
- Ціна: 139 ₴
