
- В наявності
- Код: 00139398
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh 1.8л, пластик, прямокутна, блакитний
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: пластик.
Колір: блакитний.
Розмір: 25,5 x 17,5 x 6,5 см.
Об'єм: 1.8 л.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: так, без кришки.
Не підходить для заморожування продуктів.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина | 25.5 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.8 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 17.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 119 ₴
