
- В наявності
- Код: 00139367
Ківш зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Salerno, 1.2л, нержавіюча сталь, силікон
569 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал: нержавіюча сталь Матеріал ручок: нержавіюча сталь з силіконовим покриттям Об'єм, л: 1.2 Діаметр, см: 14 Кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари. Товщина стінок, мм: 0.5 Товщина дна, мм: 2.9 Мірна шкала: так Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні Очищення в посудомийній машині: не рекомендовано Країна виробник: Китай Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Діаметр | 14 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 1.2 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Ківш |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Товщина стінки | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | не рекомендовано |
- Ціна: 569 ₴
