
- В наявності
- Код: 00139366
Ківш зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Salerno, 0.8л, нержавіюча сталь, силікон
535 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь. Матеріал ручок: нержавіюча сталь з силіконовим покриттям. Об'єм, л: 0.8. Діаметр, см: 12. Товщина стінок, мм: 0.5. Товщина дна, мм: 2.9. Мірна шкала: так. Кришка: скляна з отвором для виходу пари. Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. Очищення в посудомийній машині: ні. Країна виробник: Китай. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр | 12 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 0.8 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Ківш |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Товщина стінки | 0.5 мм |
- Ціна: 535 ₴
