
- В наявності
- Код: 00139365
Ківш зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Lucca, 1.6л, нержавіюча сталь
599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Gemini.
Тип: ківш.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Матеріал ручок: нержавіюча сталь.
Об'єм, л: 1.6.
Діаметр, см: 16.
Висота: 9см.
Кришка: скляна з отвором для пари.
Мірна шкала: так.
Товщина стінок, мм.: 0.5.
Товщина дна, мм: 2.5.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. Очищення в посудомийній машині: так.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр | 16 см |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 1.6 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Ківш |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінки | 0.5 мм |
- Ціна: 599 ₴
