
- В наявності
- Код: 00139355
Ківш зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Anzio, 1.4л, алюміній, чорний
749 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Gemini Anzio.
Тип: Ківш з кришкою.
Матеріал: литий алюміній.
Об'єм: 1.4л.
Діаметр: 16см.
Діаметр дна: 12.5см.
Висота стінок: 8см.
Товщина стінок: 1.4мм.
Товщина дна: 2.9 мм.
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, мармурове.
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH.
Кришка: термостійке скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Діаметр | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Кришка | скло |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 1.4 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Тип посуду | Ківш |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Знімна ручка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Товщина дна | 2.9 мм |
| Товщина стінки | 1.4 мм |
- Ціна: 749 ₴
