
- В наявності
- Код: 00139353
Ківш ARDESTO Black Mars, 1.4л, нержавіюча сталь
685 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь 18/10. Об'єм, л: 1,4. Діаметр, см: 14. Товщина стінок, мм: 0.6 Товщина дна, мм: 2.5. Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні. Очищення в посудомийній машині: так. Країна виробник: Туреччина. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр | 14 см |
| Колір | Чорний |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 1.4 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Ківш |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зливний носик | Так |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінки | 0.6 мм |
- Ціна: 685 ₴
