
- В наявності
- Код: 00139292
Кемекс для заварювання кави з фільтром ARDESTO Black Mars 600мл, боросилікатне скло, нержавіюча сталь, прозорий
1 039 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: боросилікатне скло, нержавіюча сталь.
Об'єм: 600 мл.
Максимальний діаметр: 11,4 см.
Висота: 20,8 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20…+150°C.
Використання в посудомийній машині: так.
Термін придатності: не обмежений, не потребує особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота каструлі без кришки | 20.8 см |
| Висота каструлі з кришкою | 20.8 см |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Одношарове |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 11,4 см |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Об'єм | 600 |
- Ціна: 1 039 ₴
