
- В наявності
- Код: 00139223
Блюдо з кришкою ARDESTO Midori, 18.5х1х7.8см, бамбук, пластик
286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: блюдо з кришкою.
Матеріал блюда: бамбук.
Матеріал кришки: пластик.
Розмір: 18.5х1х7.8см.
Упаковка: кольорова коробка.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробництва: Китай.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Багаторівнева | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 7.8 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 18.5 мм |
| Діаметр | 18.5 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Бамбук |
| Наявність кришки | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 1 мм |
- Ціна: 286 ₴
