
- В наявності
- Код: 00139165
Цукорниця ARDESTO Prato, 7.8х7.8х9см, 200мл, порцеляна, білий
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Prato
Тип: цукорниця
Матеріал: фарфор
Об'єм: 200 мл
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 7.8 мм |
| Діаметр | 7.8 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Наявність дозатора | Є |
| Об`єм | 200 мл |
| Ширина | 7.8 мм |
- Ціна: 159 ₴
