
- Немає в наявності
- Код: 00139162
Цукорниця ARDESTO Imola, 9х9х10.3см, 325мл, порцеляна, білий
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Imola
Тип: цукорниця
Матеріал: фарфор
Об'єм: 325 мл
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 10.3 мм |
| Глибина | 10.3 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Наявність дозатора | Є |
| Об`єм | 325 мл |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 195 ₴
