
- В наявності
- Код: 00139158
Фруктівниця ARDESTO Iceberg 26х11см, скло, прозорий
525 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: фруктівниця.
Матеріал: скло.
Розмір: 26х11 см.
Висота: 11 см.
Верхній діаметр: 26,5 см.
Нижній діаметр: 12,7 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -10...+80°C.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 11 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 26 мм |
| Діаметр | 26.5 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 525 ₴
