
- В наявності
- Код: 00139156
Серветниця ARDESTO Prato, 11х6х8см, порцеляна, білий
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Prato
Тип: серветниця
Матеріал: фарфор
Розмір: 11х6 см
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 8 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 11 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Підставка для серветок |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 169 ₴
