
- В наявності
- Код: 00139153
Серветниця ARDESTO Midori 15х4х12.5см, метал, чорна
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: серветниця.
Матеріал: метал.
Основний колір: чорний.
Розмір: 15*4*12,5 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Підставка для серветок |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 145 ₴
