
- В наявності
- Код: 00139132
Набір для подачі сиру ARDESTO Midori, 28х14х2см, бамбук, метал
379 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: набір для подачі сиру
Матеріал: бамбук, метал.
Розмір: 28х14х2см.
Упаковка: термоусадочна плівка + кольоровий рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Комплектація | |
| Відділення для зубочисток | Немає |
- Ціна: 379 ₴
