
- В наявності
- Код: 00139130
Набір для подачі сиру ARDESTO Midori, 2 предмети, 19.5х14х0.8см, бамбук, нержавіюча сталь
325 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: набір для подачі сиру.
Кількість предметів в наборі: 2.
Матеріал: бамбук, нержавіюча сталь.
Розмір: 19.5х14х0.8см.
Упаковка: коричнева коробка + плівка + рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 0.8 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Комплектація | |
| Відділення для зубочисток | Немає |
- Ціна: 325 ₴
