
- В наявності
- Код: 00139122
Менажниця ARDESTO Midori, 20х1.6см, бамбук
365 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: менажниця.
Матеріал: бамбук.
Розмір: 20х1.6см.
Упаковка: термоусадочна плівка + кольоровий рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 1.6 см |
| Довжина миски | 20 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Матеріал чаші | Бамбук |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина миски | 1.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 365 ₴
