
- В наявності
- Код: 00139121
Менажниця ARDESTO Midori, 17.5х10х2см, бамбук
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: менажниця.
Матеріал: бамбук.
Розмір: 17.5х10х2см.
Упаковка: термоусадочна плівка + кольоровий рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота миски | 2 см |
| Довжина миски | 17.5 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Матеріал чаші | Бамбук |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина миски | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 179 ₴
