
- В наявності
- Код: 00139106
Кошик з ручкою ARDESTO Midori 25х24.5х18см, метал, дерево, білий
459 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: фруктівниця.
Матеріал: метал/дерево.
Основний колір: білий.
Розмір: 25х24,5х18 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 25 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | З ручкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 24.5 см |
- Ціна: 459 ₴
