
- В наявності
- Код: 00139104
Кошик з ручкою ARDESTO Midori 24х23.5х16.1см, метал, дерево, чорний
525 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: фруктівниця.
Матеріал: метал/дерево.
Основний колір: чорний.
Розмір: 24х23.5х16.1 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 16.1 см |
| Довжина | 24 см |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | З ручкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 525 ₴
