
- Немає в наявності
- Код: 00139100
Кошик ARDESTO Midori 25х25х12см, метал, білий
389 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: фруктівниця.
Матеріал: метал.
Основний колір: білий.
Розмір: 25*25*12 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 25 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кошик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 389 ₴
