
- В наявності
- Код: 00139098
Дошка сервірувальна ARDESTO Midori, 44х10.5х1.5см, бамбук
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Midori.
Тип: дошка сервірувальна.
Матеріал: бамбук, нержавіюча сталь.
Розмір: 44х10.5х1.5смсм.
Упаковка: термоусадочна плівка + кольоровий рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Комплектація | |
| Відділення для зубочисток | Немає |
- Ціна: 249 ₴
